• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методичні рекомендації

На виконання листа Міністерства освіти і науки України «Щодо безкоштовного онлай-курсу «Критичне мислення для освітян» запрошуємо педагогів до впровадження новітніх методик. Курс створено спеціально для вчителів закладів загальної середньої освіти з метою впровадження партнерських засад у навчальний процес, педагогів позашкільних навчально-виховних закладів для забезпечення стійкої пізнавальної мотивації у вихованців, освітніх тренерів, які хочуть змінити цінності педагогів та забезпечити сутнісні зміни в освітній системі України.
Онлайн-курс є абсолютно безкоштовним та доступний через мережу Інтернет.
Зареєструватися на платформі «Prometheus» можна за посиланням:
https://courses.prometheus.org.ua/register
для проходження курсу «Критичне мислення для освітян» - за посиланням
https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-ффv1:CZ+CTFT101+2017_T3/about

Міністерство освіти і науки України та проект EDERA за сприяння МФ "Відродження" пропонує оновлені програми для початкової школи, поради вчителям, додаткові навчальні матеріали (див. https://www.ed-era.com/mon.html )

Програма ЗНО 2017 (українська мова та література)

12 липня завершився другий етап обговорення навчальних програм для учнів початкової школи. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти (див. http://osvita.ua/school/51835/ ).

Цього разу на відкритій платформі ЕдЕра обговорювали розвантажені і оновлені програми, зміни в які було внесено за результатами відкритого обговорення чинних програм.

Учителі Азербайджану складали іспити. Хто не склав – звільнився. Днями у 12 регіонах Азербайджану 25 693 вчителі (98,86 %) складали іспит із діагностичного оцінювання. Провідний спеціаліст відділу людських ресурсів Міністерства освіти Азербайджану Севіндж Агаєва зазначила, що з 25 693 викладачів лише 28 показали 100-відсотковий результат. Серед них 12 осіб – учителі з міста Сумгаїт. 262 педагоги не склали іспиту. Найкращий результат продемонстрували вчителі англійської мови та географії, а найгірший – учителі початкових класів.

У Міністерстві освіти і науки відбулась нарада, присвячена питанням участі України у міжнародному дослідженні знань і навичок школярів PISA-2018 ( http://osvita.ua/school/51232/ )

Розпочато відбір підручників для учнів 8 класу ( http://osvita.ua/school/51257/ )

Після 9-го класу дитина робитиме вибір, - Хобзей ( http://osvita.ua/school/reform/50981/ )

Завдання для проведення ДПА у початковій школі ( http://osvita.ua/school/50971/ )

МОН оприлюднено розвантажені програми для 10-11 класів ( http://osvita.ua/school/50994/ )

Морський бій на таблиці Менделєєва ( http://osvita.ua/school/50760/ )

Вчимо дитину читати слова по складах ( http://osvita.ua/school/50809/ )

МОН запрошує на конференцію з аутизму ( http://osvita.ua/school/50802/ )

02 березня 2016 р. на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Березичі було проведено науково-практичний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми "Використання інтерактивних технологій у підготовці вчителя як конкурентноспроможного фахівця". У ході семінару було проведено уроки фізичної культури (8 кл., вч. Капець В.П.), природознавства (2 кл., вч. Капець Р.І.), геометрії (11 кл., вч. Ковальчук А.М.), математики (3 кл., вч. Михальчук А.С.), фізики (9 кл., вч. Кузьмич П.П.), української літератури (5 кл., вч. Ковальчук Л.С.). Директором школи Капцем В.П. проведено екскурсію по школі, презентовано кращі творчі доробки педагогів ЗНЗ. Заступником директора з навчально-виховної роботи Ковальчук В.П. проведено тренінг "Інтерактивні технології у методичній роботі", після якого колеги навчальних закладів району обмінялися власними думками, ідеями з даного питання. Завідувачем РМК Радкевич Л.А. підведено підсумки проведення заходу. Тема семінару зацікавила усіх присутніх: і заступників директорів з великим досвідом роботи, і новопризначених колег.

До уваги вчителів української мови та літератури: ДПА, 9 клас http://osvita.ua/school/certification/card/50325/

Безкоштовні масові онлайн-курси англійської (див. http://osvita.ua/languages/49422/ )

Розпочинаємо Рік англійської мови (див. http://vippo.org.ua/view_news.php?id=1406 )

Міністерство освіти і науки має намір створити перелік електронних освітніх ресурсів, які можуть використовуватись для дистанційного, індивідуального навчання або самоосвіти. (див. http://osvita.ua/school/49407/ )

Посібник "Технології розвитку критичного мислення учнів" (див. http://osvita.ua/school/48780/ )

Курси польської мови від ОсвітаПоль (див. http://osvita.ua/languages/polska/49242/)

Інструктивно-методичні рекомендації з польської мови. 2015-2016 н.р. Читати далі...

Інструктивно-методичні рекомендації з російської мови. 2015/2016 н.р.

Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у дошкільних навчальних закладах у 2015-2016 н.р.

Лист МОН України від 26.06.2015 № 1/9-305 "Про вивчення базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 н.р."

На допомогу заступникові директора!

Матеріали анкетування.

Вивчаємо передовий перспективний досвід.

Кiлькiсть переглядiв: 890

Коментарi