• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • На допомогу керівникові ЗНЗ

Згідно з «Положенням про районний (міський) методичний кабінет», на виконання Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про позашкільну освіту”; «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу»; Постанов Кабінету Міністрів України, з метою належної організації функціонування в районі семи освітніх округів та з метою стимулювання вчителів, оптимального використання творчого потенціалу педагогів, впровадження в навчально-виховний процес сучасних освітніх технологій відділом освіти видано наказ "Про організацію та зміст науково-методичної роботи з педагогічними кадрами у навчальних закладах району та структуру методичної роботи у 2016-2017 н.р." (читати далі ...)

10 лютого 2016р. відбулося засідання Школи молодого керівника, під час якого було проаналізовано особливості різних видів аналізу уроку (для чого аналізується урок, види аналізу відвіданого уроку, вимоги до сучасного уроку, вимоги до уроку української мови, фізики, схема повного аналізу уроку, схема поглибленого аналізу уроку, психологічний аналіз уроку) та проведено практичне заняття (аналіз уроку за різними схемами).

Згідно річного плану роботи РМК 22 грудня 2015 року відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, під час якої аналізувалися питання курсової перепідготовки (графік), внутрішкільного контролю, участі педагогів у конкурсі "Вчитель року - 2016" (підсумковий наказ) та у виставці "Творчі сходинки педагогів Волині", електронної атестації педагогічних працівників, організації пробного тестування (ЗНО-2016), участі школярів у районних олімпіадах та конкурсах. Крім того, було рекомендовано для роботи матеріали з досвіду роботи окремих завучів. На допомогу заступникам директорів систематизовано матеріали з методичної роботи (див. папку "На допомогу завучу 7": алгоритм вивчення ППД, алгоритм роботи над методичною проблемою, 10 методів пошуку нових ідей, наказ педрада, облік методичної роботи, памятка завучу - система роботи).

ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ! Довідник завуча: планування

22 квітня 2015 року на базі відділу освіти було проведено засідання Школи молодого керівника, під час якого було проаналізовано особливості проведення педагогічної ради, нових підходів до її організації. Директори ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березичі Капець Василь Петрович та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Любязь Кух Микола Васильович провели майстер-класи - фрагменти педради з використанням інноваційних технологій.

Кiлькiсть переглядiв: 858

Коментарi