• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Нова українська школа

У житті все буває вперше. Перший крок, перше слово, перший клас. Першого вересня для 600 першокласників району вперше пролунає мелодія першого дзвоника. Вони стануть першими, які навчатимуться за програмою Нової української школи та новим Державним стандартом початкової загальної освіти. 52 педагоги нашого району успішно виконали освітню програму навчання, в рамках якого взяли участь у тренінгових заняттях, інтерактивних лекціях, тематичних дискусіях, майстер-класах, самі були учасниками ранкових зустрічей, працювали над методиками розвитку критичного мислення (читати далі...)

На шляху до впровадження НУШ
12 червня 2018 року районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту було організовано поїздку для директорів шкіл району в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раків Ліс Камінь-Каширського району з метою ознайомлення з особливостями роботи пілотних класів, які упродовж 2017-2018 н.р. працювали за новим освітнім стандартом початкової школи в рамках всеукраїнського проекту щодо впровадження Концепції «Нова українська школа» (читати далі...)

Міністерство освіти і науки України опублікувало методичні посібники з використання конструкторів LEGO та методики “Шість цеглинок” у початковій школі. Книжки доступні за цим посиланням. Також рекомендуємо Вам опрацювати матеріали за такими посиланнями ("Гра по-новому, навчання по-іншому", "Шість цеглинок в освітньому просторі школи").

Як вдосконалити шкільний дизайн у стилі НУШ


Як правильно оформляти класи за стандартами Нової української школи? Із чого починати осучаснення? Чи не зайві на стінах, скажімо, портрети Тараса Шевченка? І чи мають бути в класах фото самих школярів? На ці та інші важливі запитання відповіла керівник початкової школи Новопечерської школи Марина Пристінська (читати далі...)

Навчальні програми для 1-4 класів (читати далі...)

Оцінювання в Новій українській школі: ресурс для розвитку замість вироку (читати далі...)

Шкільні зміни: теорія і практика. Кометар до змін в початковій школі психолога Катерини Гольцберг (читати далі...)

Міністерством освіти і науки України видано наказ "Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти ігровими наборами Six Bricks" (читати далі...)

Уряд затвердив новий Стандарт початкової освіти: Що це означає (читати далі...)

Кiлькiсть переглядiв: 806

Коментарi