• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ЗНО. Моніторинг

Безкоштовний посібник для підготовки до власного висловлення

Відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення — одне з найважливіших завдань у тесті ЗНО з української мови та літератури. Освіта.ua пропонує до вашої уваги збірник матеріалів стосовно того, як краще діяти на зовнішньому незалежному тестуванні при написанні власного висловлення (читати далі...).

Провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua створено сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (читати далі...)

ЗНО з української мови складали 323 тисячі осіб

В Україні відбулось одно із найбільш масових тестувань за останні роки. За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у ЗНО з української мови і літератури взяли 323 407 осіб, що становить 97 % від загальної кількості зареєстрованих (читати далі...). З них - 301 (із 302) - випускники ЗНЗ Любешівського району.

Перелік творів з української літератури, що є обов'язковими для текстуального вивчення учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Зазначений перелік визначений чинною програмою ЗНО з української мови та літератури. Подані у переліку твори згруповані за хронологічним принципом, починаючи від усної народної творчості та закінчуючи сучасним літературним процесом (читати далі...)

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2018 році (читати далі...)

Український центр оцінювання якості освіти продовжує підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників шкіл та вступників до вишів у 2018 році. Зокрема, Центром затверджені загальні характеристики сертифікаційних робіт ЗНО, якими визначено форми тестових завдань з усіх предметів, час на їх виконання, методологію оцінювання, розподіл за частинами, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та вступний іспит до вишів тощо (читати далі...)

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування (читати далі...)

Відповідь УЦОЯО на критику щодо тесту з української мови. Роз'яснення Українського центру оцінювання якості освіти щодо деяких питань тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. У соціальних мережах і засобах масової інформації висловлено кілька зауважень щодо змісту тестових завдань цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури. Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти уважно вивчили висловлені зауваження до деяких питань тесту і прокоментували кожне з них. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, поданою в таблиці (читати далі...).

Дмитро Заєць: зауваження до завдань ЗНО з української. Автор: Дмитро Заєць, автор онлайн-посібника для підготовки до ЗНО з української мови та літератури. Фахівці УЦОЯО опублікували роз’яснення з приводу спірних питань тесту ЗНО цього року. Маю низку заперечень та контраргументів щодо кількох питань (читати далі...).

Програми ЗНО 2017 р. ( http://osvita.ua/test/program_zno/ )

Результати участі випускників району у ЗНО 2016 (читати далі...)

Визначено результати ЗНО з математики ( http://osvita.ua/test/47229/ )

Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали ( http://osvita.ua/test/51416/ )

Визначено результати ЗНО з української мови і літератури ( http://osvita.ua/test/46940/ )

Результати ЗНО з української мови оголосять до 26 травня ( http://osvita.ua/test/51274/ )

95% учасників з'явилось на тест з української мови ( http://osvita.ua/test/51278/ )

Онлайн розрахунок бала з української мови ( http://osvita.ua/test/51294/ )

11 травня відбудеться ЗНО з математики ( http://osvita.ua/test/51301/ )

Усе про ЗНО з української мови і літератури ( http://osvita.ua/test/topics/51276/ )

Випускники та абітурієнти склали перший тест ЗНО ( http://osvita.ua/test/51273/ )

В УЦОЯО працює гаряча лінія для учасників ЗНО ( http://osvita.ua/test/51179/ )

УВАГА!!! 5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року ( http://osvita.ua/test/51258/ )

Як написати власне висловлення на ЗНО ( http://osvita.ua/test/51237/ )

Завдання ЗНО з історії України з поясненнями фахівців ( http://osvita.ua/test/51028/ )

Пробне ЗНО з української мови з коментарями (http://osvita.ua/test/51064/ )

Програма ЗНО з української мови та літератури. 2017 рік

На ЗНО вже зареєстровано 220 тисяч учасників ( http://osvita.ua/test/50598/ )

Випускники віддають перевагу ЗНО з історії України (http://osvita.ua/test/50545/ )

Завдання ЗНО з англійської мови з поясненнями фахівців (http://osvita.ua/test/ )

Яким буде зовнішнє оцінювання 2016 року (див. http://osvita.ua/test/48391/ )

ЗНО-2016 розпочнеться 5 травня (див. http://osvita.ua/test/48400/ )

Завершується реєстрація на ЗНО-2016 (див. http://osvita.ua/test/50594/ )

Готуйся до ЗНО в онлайн: українська мова і література (див. http://osvita.ua/test/48087/ )

У квітні проведуть апробаційне ЗНО з іноземних мов (див. http://osvita.ua/test/49419/ )

У вівторок 5 січня регіональні центри оцінювання якості освіти розпочали реєстрацію осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (див. http://osvita.ua/test/49309/ )

Український центр оцінювання якості освіти радить випускникам шкіл подбати про отримання паспорта (див. http://osvita.ua/test/49310/ )

Механізм встановлення порога для тестів ЗНО вдосконалять (див. http://osvita.ua/test/49144/)

ЗГІДНО ІНФОРМАЦІЇ, РОЗМІЩЕНОЇ НА САЙТІ ОСВІТА.UA 5 січня розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО

У вівторок 5 січня 2016 року регіональні центри оцінювання якості освіти розпочнуть реєстрацію осіб, які виявлять бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов проведення основної сесії ЗНО, що сприятиме підготовці майбутніх абітурієнтів до участі у тестуванні.

Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО-2016.

Пробне зовнішнє оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2016 року триватиме до 30 січня 2016 року. Вартість складання одного пробного тесту становить 111 гривень.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється виключно в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника).

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних тести (українська мова та література та один предмет на вибір). Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

2 квітня 2016 року буде проведено пробне ЗНО з української мови і літератури. Відповідно 9 квітня відбудуться тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, іспанської, німецької, російської або французької мов.

Після виконання тестових робіт усі учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримають тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів. Також вони зможуть визначити свій результат за шкалою 100-200 балів.

Українським центром оцінювання якості освіти видано наказ "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році".

ЗНО - 2016 див. на сайті http://osvita.ua/test/

Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план проведення ЗНО, яким визначено, що подання реєстраційних документів особами, які проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня 2016 р.

До 18 березня в учасників ЗНО буде можливість внесення змін до реєстраційних даних.

Порядок реєстрації, яким буде визначено процедуру та умови проведення реєстрації осіб для участі у ЗНО буде затверджено окремим наказом Українського центру оцінювання якості освіти у грудні 2015 року.

Реєстрація учасників для участі у пробному ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти у період з 5 до 30 січня 2016 року.

"Актуальні питання ЗНО - 2015". За матеріалами вебінару від І.Л.Лікарчука (за підтримки ВГ "Основа")

Реєстрація учасників ЗНО 2015

Наказ МОН України від 27.11.2014 р. № 1393 (про календарне планування на ЗНО 2015)

Наказ МОН України від 17.10.2014 р. № 1177 (про підготовку та проведення ЗНО 2015)

Кiлькiсть переглядiв: 948

Коментарi